Prijavi problem u saobraćaju

Auto-škola Zeleni Signal je u saradnji sa organizacijom Vozac.rs pokrenula SERVIS “Prijavi Problem u saobraćaju”.

Kako bismo pokušali da rešimo bar neke probleme u saobraćaju, odlučili smo da saslušamo sve gradjane.

Probleme koje svi mi imamo u saobraćaju ćemo proslediti nadležnim službama i pokušati da, kompetentnim savetima, utičemo da se reše.

Ovaj servis trenutno radi samo za grad Kragujevac a uskoro ćemo ga pokrenuti i i za ostale gradove.

Napominjemo da je ovo vrlo komplikovana akcija i zahteva određeno vreme kako bismo procesuirali sve prijave, prosledili ih nadležnim službama i kako bi službe reagovale.

Na linku ispod možete prijaviti problem u saobraćaju u svom naselju, ulici ili svojoj okolini kao i dati bilo koji predlog za poboljšanje bezbednosti u saobraćaju.

Ako želite, prilikom prijavljivanja nam možete poslati slike ili video snimak problema.

Ne brinite, ni u kom slučaju nećemo otkriti Vaš identitet, ako Vam je to važno.

Način prijavljivanja problema:

Problem koji ste uočili možete prijaviti na ovom linku ili ga možete izložiti kao komentar na ovoj temi ili novi post u kategoriji Problemi u saobraćaju a mi ćemo ga proslediti nadležnim institucijama.

1 Like

Pa ja ne znam odakle da krenem. Plašim se da sistem ne pomisli da floodujem ako počnem da pišem :joy::joy::joy: